|
|
|
|
|
|
|
|
BOYS |
|
|
GIRLS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
U8 BOYS |
|
|
U9 GIRLS |
|
|
|
CHAMPIONS |
N/A |
|
CHAMPIONS |
TBU SOUTH GIRLS JUNIOR ACADEMY 2013 |
|
|
FINALISTS |
N/A |
|
FINALISTS |
FLORIDA PREMIER FC 14G FPFC TRY RED |
|
|
U9 BOYS RED |
|
|
U10 GIRLS |
|
|
|
CHAMPIONS |
CHARGERS SC CLW B2013 RED |
|
CHAMPIONS |
WFF U10G ACADEMY GOLD EASTLAKE |
|
|
FINALISTS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2013 - CARRENO |
|
FINALISTS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2012 G - SALAMANCA |
|
|
U9 BOYS BLUE |
|
|
U11 GIRLS |
|
|
|
CHAMPIONS |
NORTH PORT FUSION FC CSNPS GASPAR U9 |
|
CHAMPIONS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2011 G - WINN |
|
|
FINALISTS |
CSCSF CHARLOTTE PREMIER 2013 BOYS |
|
FINALISTS |
FLORIDA RUSH PRE SCA G2012 |
|
|
U10 BOYS RED |
|
|
U12 GIRLS RED |
|
|
|
CHAMPIONS |
CSCSF CHARLOTTE PREMIER 2012 BOYS RED |
|
CHAMPIONS |
2010G SARASOTA MUTINY GIRLS |
|
|
FINALISTS |
CNFHS HERNANDO HEAT 2012 BOYS BLACK |
|
FINALISTS |
CSBRS BRADEN RIVER SC 10 GIRLS ELITE |
|
|
U10 BOYS BLUE |
|
|
U12 GIRLS BLUE |
|
|
|
CHAMPIONS |
NORTH PORT FUSION FC CSNPS RAY |
|
CHAMPIONS |
CHARGERS SC LWR G2010 YELLOW |
|
|
FINALISTS |
PINELLAS COUNTY UNITED SC 2012 |
|
FINALISTS |
CSNER-SPR 2010 G HAMPSON |
|
|
U11 BOYS RED |
|
|
U13 GIRLS |
|
|
|
CHAMPIONS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2011 B - OSCHNER |
|
CHAMPIONS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2009 G - SPARKS |
|
|
FINALISTS |
FLORIDA PREMIER FC 11B FPFC SELECT |
|
FINALISTS |
SEMINOLE FC 2009 GIRLS SHOOTING STARS |
|
|
U11 BOYS BLUE |
|
|
U14 GIRLS |
|
|
|
CHAMPIONS |
CSEYS 11B WEST COAST CHAOS |
|
CHAMPIONS |
NORTH PORT FUSION FC CSNPS GORDON |
|
|
FINALISTS |
CNWCS WEST CITRUS COMP U11 21-22 |
|
FINALISTS |
FLORIDA PREMIER FC 08G FPFC TRY |
|
|
U12 BOYS RED |
|
|
|
|
|
|
CHAMPIONS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2010 B - JENNISON |
|
|
|
|
|
FINALISTS |
VENICE AREA YSA 2010 BOYS |
|
|
|
|
|
U12 BOYS BLUE |
|
|
|
|
|
|
CHAMPIONS |
FLORIDA PREMIER FC 10B FPFC ZEPH |
|
|
|
|
|
FINALISTS |
TBU SOUTH RED BOYS 2010 |
|
|
|
|
|
U12 BOYS GRAY |
|
|
|
|
|
|
CHAMPIONS |
FLORIDA PREMIER FC 10 BOYS FPFC TT |
|
|
|
|
|
FINALISTS |
TAMPA DYANMO FC 2010B WHITE |
|
|
|
|
|
U13 BOYS RED |
|
|
|
|
|
|
CHAMPIONS |
FLORIDA CELTIC 2009 BOYS WHITE |
|
|
|
|
|
FINALISTS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2009 B - RUSH |
|
|
|
|
|
U13 BOYS BLUE |
|
|
|
|
|
|
CHAMPIONS |
PINELLAS COUNTY UNITED SC 2009 |
|
|
|
|
|
FINALISTS |
2010B SARASOTA MUTINY |
|
|
|
|
U14 BOYS RED |
|
|
|
|
|
CHAMPIONS |
CSNER ST. PETE RAIDERS 2008 B - ACOSTA |
|
|
|
|
|
FINALISTS |
PLANT CITY 2008 BOYS PREMIER |
|
|
|
|
|
U14 BOYS BLUE |
|
|
|
|
|
|
CHAMPIONS |
TBU ELITE SOUTH BOYS 2008 |
|
|
|
|
|
FINALISTS |
DUNEDIN STIRLING SC 2008 BOYS L3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|